O nás

Krby Pelant s.r.o. působí na českém trhu už od roku 2001. Dlouholetá působnost v oboru nám pomohla navázat dobré obchodní a partnerské styky s předními výrobci a dovozci krbových a kachlových kamen a krbových vložek. Nabídku průběžně rozšiřujeme také o komínové systémy a sortiment teplovzdušného a teplovodního vytápění. Nejnovějším krokem je rozšíření portfolia produktů také o pece a zahradní grily.

Prvním krokem k výběru krbu, kamen nebo pece je vždy důkladná úvaha. Ochotně vám přiblížíme výhody jednotlivých řešení, představíme vám konkrétní výrobce a pomůžeme specifikovat vaše potřeby i nároky. Pomůžeme vám zorientovat se v široké nabídce a dokážeme zúžit výběr na produkty, které nejlépe vyhoví vašim představám. Krby nebo kamna můžeme zpracovat ve 3D návrhu, který poslouží jako ideální podklad pro rozhodování.

Můžeme stavět na letitých zkušenostech, stále se v oboru vzděláváme a hledáme novinky, které posunou naše řemeslo dál. Jsme členem sdružení Cech kamnářů ČR, o.s. a věříme, že nejlépe o naší práci vypoví spokojení zákazníci a dobře odvedená práce.