Zahradní pece Amphora

Rádi se setkáváte s přáteli a rodinou? Umíte si vychutnat společné chvíle a rádi je doplníte také perfektně připraveným jídlem? Už nikdy nebudete muset dělat kompromisy a hledat jednoduché recepty! Zahradní pece Amphora rozpálí vaši kuchařskou vášeň a nabídne vám naprosto dokonalé zázemí pro přípravu masa, pizzy, ale i domácího chleba nebo vynikajících zákusků.

Skvělé a zdravé jídlo pro celou rodinu

Mezi zahradním grilem a pecí je obrovský rozdíl, který poznáte po prvním vyzkoušení. Jídlo se v peci připravuje pouze horkým vzduchem, který přímo sálá uvnitř těla. Pec dokážete rozpálit s minimem dřeva, nemusíte často přikládat, složitě plamen regulovat ani kontrolovat. Pec si dlouho uchová optimální teplotu. Vůně dřeva se pak vtiskne nenapodobitelným způsobem i do chuti jídla.

Mimořádný vzhled i odolnost

Zahradní pece Amphora se směle vyrovnají nejkvalitnějším výrobkům evropských producentů. Výroba staví na mimořádně kvalitních materiálech, pečlivém zpracování a také se může opřít o dlouholetou historii. Zahradní pece zaujmou originálním designem. V mnoha variantách jsou dokonce ručně glazované. Každý povrch dostává unikátní barevný odstín a podobu.

Kvalitní materiály však nehrají roli jen ve vzhledu. Zásadně přispívají dlouhé životnosti a dovolí vám v peci připravovat jídlo skutečně za všech okolností a za jakéhokoli počasí. Materiály s vysokou garancí odolají mechanickému namáhání i extrémním teplotám. Pec nemusíte před zimou složitě ukládat nebo chránit.

Domácí chléb z pravé pece má jedinečnou chuť! Upečte si chléb a k němu vyberte šťavnaté kousky masa! V létě můžete kolem pece sezvat své nejbližší, oslavit narozeniny nebo sdílet zážitky z dovolených. V zimě můžete oživit dlouhé večery přípravou mimořádné večeře a užít si romantickou atmosféru.

Zahradní pece Amphora – varianty

AMPHORA Basic

Akumulační vložka určená k obestavbě.

AMPHORA PLUS

Hotová pec s izolací. Stačí pořídit podstavec.

AMPHORA Ready

Pec s izolací a s kovovým podstavcem.

AMPHORA Ready s kolečky

Pec s robustním podstavcem na kolečkách, s úložným prostorem.

Pec s robustním podstavcem na kolečkách, s úložným prostorem.