Zahradní grily Vulcanus

Vulcanus představuje mimořádně kvalitní grily a pece, které dokonale doplní vaší zahradu nebo terasu. Máte rádi početnou společnost a baví vás zkoušet nové recepty? Pak jednoduše potřebujete kvalitní základnu! Nenechte se omezit běžnými grily ani si nepřidělávejte práci navíc! Grily Vulcanus vám dovolí připravit během jediné hodiny jídlo i pro 50 vašich hostů!

Odolný a výkonný gril

Vulcanus dokonale kombinuje maximální výkon a originální vzhled. Nebojí se výzev a staví na mimořádně kvalitních materiálech. Gril nemusíte zazimovat, je vhodný pro přípravu jídla po celý rok! V létě navodí příjemnou atmosféru a prodlouží vaše zahradní večírky. V chladnějším období se postará o jídlo a pak dodá hřejivé teplo. Materiály se dokonale přizpůsobí rozdílným teplotám, poradí si i s extrémními výkyvy.

Perfektní řešení pro každý prostor

Gril vás nadchne téměř nulovou potřebou údržby. Uvolní vám ruce a nechá vyniknout všem ingrediencím, které budete připravovat!

Vulcanus dokáže rozdělit topeniště na dvě zóny, zároveň můžete připravovat na ocelové plotně maso, ryby, zeleninu, ale také sýry nebo vejce. Můžete dokonce vařit v hrnci nebo na pánvi. Unikátní systém odvádí mastnotu i kouř, vámi připravené jídlo bude nejen chutnější, ale také zdravější.

Gril vyniká velkým akumulačním potenciálem. Jakmile dosáhnete potřebné teploty, gril jí snadno a dlouho udrží.

Neváhejte a seznamte se s jednotlivými variantami podrobně! Představte si konkrétní model přímo u vás v zahradě! Nedělejte kompromisy a nevybírejte z běžné nabídky! Zasloužíte si mnohem, mnohem víc!

Varianty grilů Vulcanus

Grily Vulcanus jsou vyrobeny jednotnou technologií a liší se pouze provedením podstavce.  Čtvercový tvar plotny má oproti klasickým kulatým grilům až o ⅓ větší plochu. Samotná plotna je rozdělená na dvě tepelné zóny. Můžete tak zároveň grilovat i ohřívat například sýry nebo zeleninu.


VULCANUS® Grill Pro730 Camp

VULCANUS® Grill Pro730 Chef

VULCANUS® Grill Pro730
Masterchef

VULCANUS® Butcher

VULCANUS® Grill Pro910 Camp

VULCANUS® Grill Pro910 Chef

VULCANUS® Grill Pro910
Masterchef

VULCANUS® Masterbutcher