Keramická pec Big Green Egg

Rádi posedíte u grilu a připravíte rodině nebo přátelům skvělé jídlo? Nebaví vás běžné grily a hledáte něco opravdu mimořádného? Pak je Big Green Egg jedinou možnou volbou!

Super originální design

Opravdu jedinečný design zaručeně přitáhne vaší pozornost a trvale si ji uchová i po bližším seznámení. Big Green Egg spolyká jen trochu dřevěného uhlí a převede ji okamžitě na účinné teplo. Originálním tvarem i materiálem vytváří ideální proud vzduchu. Upraví jídlo s maximální šetrností, zachová masu i zelenině šťavnatost, skvělou barvu i konzistenci.

Keramika? Jedině keramika!

Na keramickém materiálu se podílel i výzkum NASA. Chcete mít doma kosmickou technologii? Žádný problém! S Big Green Egg je spojené také exkluzivní partnerství s předním mexickým výrobcem. Dal Tile dává vzniknout vysoce kvalitní keramice, která má vysokou odolnost vůči žáru a dokonale odráží teplo. Výrobce se může prokázat platným certifikátem ISO 9001 UL, s naprostou samozřejmostí splňuje nejvyšší standard kvality u každého výrobku.

Keramická pec i všechny její díly jsou dodávány s doživotní zárukou. Když chcete kvalitní doplněk zahrady, pak musíte vybírat takový, který bez kompromisů obstojí všem vašim nárokům.

Efektivně a efektně!

Keramika odráží teplo a dokáže jej dokonale kumulovat. Plynulá cirkulace vzduchu pomáhá vytvořit optimální podmínky pro pečení všech surovin! S Big Green Egg si můžete dovolit jakékoli kuchařské experimenty. Příjemnou výhodou je ekonomický provoz, kdy vám k dokonalému rozpálení pece a k udržení teploty stačí naprosto minimální množství topiva. A také práce, samozřejmě.

Big Green Egg dovoluje regulovat a udržet teplotu v širokém rozpětí 70 až 350 ° C. Nebojí se horkého počasí, skvěle si poradí s teplotními extrémy v zimě. Kompaktní velikost a nízká hmotnost vám dovolí pec kdykoli přenést nebo dokonce i převézt!

Takže pozor! Klidně otevřete všechny dosud nevyzkoušené kuchařky, inspirujte se světovou kuchyní a vymýšlejte vlastní postupy i směsi. V Big Green Egg můžete kromě běžného grilování a pečení také vařit na páře, smažit nebo udit! Mimořádné možnosti nabízí také pomalé vaření. Velké kusy masa nebo rybí filé a dary moře nepřipravíte nikde jinde s takovým výsledkem!

Pohrát si můžete s keramickým convEGGtorem, během vteřiny z grilu vytvoříte uzavřenou pec. Na pečícím kameni můžete upéct domácí chléb nebo pizzu.

Varianty pecí Big Green Egg

Vybírejte ze sedmi různých modelů Big Green Egg pro vaši párty či oslavu. Ať už vaříte na terase, v zimní zahradě, na balkóně nebo jinde; s Big Green Egg si můžete skvělé jídlo vychutnat kdekoliv a v průběhu celého roku!

VYBERTE MODEL, KTERÝ SE VÁM LÍBÍ NEJVÍCE

Big Green Egg
MINI

Big Green Egg
MINIMAX

Big Green Egg
Small

Big Green Egg
MEDIUM

Big Green Egg
LARGE

Big Green Egg
XLARGE

Big Green Egg
2XL