Hede – venkovní krby a grily

U řešení venkovního sezení platí nová pravidla. Hlavní roli dostávají kvalitní pevné materiály, které vytváří solidní zázemí. Zachovávají eleganci, nechávají zaznít především přírodní materiály a odstíny. Sezení rozšiřuje obytný prostor o originální místo, které je přizpůsobeno dokonalému komfortu. Pevnou součástí se stává i zahradní gril nebo krb. Poslouží nejen k přípravě jídla, ohřívá prostor v pozdním večeru a přispívá příjemné atmosféře.

Zahradní krb je vždy investicí, měl by proto maximálně respektovat nejen vaše představy o dostatečné výhřevnosti a snadné obsluze. Designové krby se stanou originální dominantou, která potvrdí váš dobrý vkus a oživí celý prostor.

Zahradní krby Hede kombinují mimořádně pevné a odolné materiály s originálním designem. U krbů či grilů Aduro, Heta a Leda najdete atypicky vedené linie, štíhlé vysoké prvky i masivní oblé tvary.

Aduro

Venkovní krby a grily Aduro upoutají pozornost na první pohled. Atraktivní moderní design využívá ostré hrany a úhly. Nízkolegovaná ocel dodává krbu originální barvu a podtrhuje dynamiku. Krby jsou řešené jako dominantní doplněk. Kromě klasického grilu nabízí i variantu s pizza pecí.

Heta

Ani krby či grily Heta nezůstávají nic dlužny originálnímu stylu. Pás pevného materiálu efektně využívá kónický tvar, nechává si však ostré hrany. Překrytí horní části zajímavě kontrastuje se spodní otevřenou částí ohniště.

Leda

Krby a grily Leda jsou oproti krbům / grilům Aduro a Heta v zajímavé opozici. Venkovní krby řeší v oblých jemných tvarech. Pevnou robustní konstrukci opticky odlehčuje různě tvarovanými i pravidelnými průduchy.

Masivní materiály se bez známek stárnutí vyrovnají se změnami teplot, přímým UV zářením i vysokou vzdušnou vlhkostí. Zvýšená odolnost dovoluje instalovat krb na stálé místo. Litina nebo ocel dobře kumuluje teplo, které dál účinně předává do okolí. Setkání s přáteli provoní perfektně upravené maso i zelenina, a navíc dodá i příjemné teplo. Nemusíte řešit kompromisy a vybírat běžné krby.


Venkovní krby a grily Troll 700

Venkovní krby a grily Tipi

 

Venkovní krby a grily Aduro Prisma